- GQ0BLF012052CCT
GQ0BLF012052CCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 20.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.2 ...
Description
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 20.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube