GQ0BLF012052CBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 20.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 20.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube