GQ0ALF031580FDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 158 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 158 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-20 - Tube