GQ0ALF026191DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 6.19 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 6.19 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube