GQ0ALF025110FFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 511 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - Q ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 511 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube