GQ0ALF021501FFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 1.5 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 1.5 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube