GQ0ALF019091FFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 9.09 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 9.09 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube