GQ0ALF014701DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 4.7 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 4.7 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube