GQ0ALF013402GFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 34 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 34 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube