GQ0ALF012260JFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 226 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 226 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube