- GP55-23.7R-1%
GP55-23.7R-1%
IRC/TT Electronics
Precision Metal Film Resistor - 23.7 Ohm ±1% - 1/4W - ±100ppm/°C - 250V Max - Axial Through Hole - 6.0 x 2.4mm Dia - RoHS
Description
Search Keywords: GP55237R1
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:GP55-23.7R-1%