GCR1206G-1K65FT3
IRC/TT Electronics
Glueable Chip Resistor - 1.65 kOhms ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - +200°C - RoHS - 0805 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +