DIP-1999-06-1003-B-101
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 100 kOhm ±0.1% 200mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - 16 Pin DIP
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +