DIP-1999-05-3242-G
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 32.4 kOhm ±2% 200mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin DIP
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +