DIP-1999-04-1801-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 1.8 kOhm ±1% 200mW per Element - TCR: ±300ppm/°C - 16 Pin DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +