DIP-1999-04-1370-J
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 137 Ohm ±5% 200mW per Element - TCR: ±300ppm/°C - 16 Pin DIP
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +