- DIP-1999-02-6040-F
DIP-1999-02-6040-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 604 Ohm ±1% 200mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - 16 Pin DIP
Description