- DIP-1999-01-2152-D
DIP-1999-01-2152-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 21.5 kOhm ±0.5% 200mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin DIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tubes Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description