- DIP-1999-01-1330-B
DIP-1999-01-1330-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 133 Ohm ±0.1% 200mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin DIP
Description