- CVW547R0JLF
CVW547R0JLF
IRC/TT Electronics
Radial Ceramic Case Wirewound/Metal Oxide Resistor - 47 Ohm ±5% - 5W - Pb Free - 25x12.5x9mm - 5mm Lead Spacing
Description