- CVW104700JLF
CVW104700JLF
IRC/TT Electronics
Radial Ceramic Case Wirewound/Metal Oxide Resistor - 470 Ohm ±5% - 10W - Pb Free - 50x12.5x9mm - 5mm Lead Spacing
Description