- CVW1010R0JLF
CVW1010R0JLF
IRC/TT Electronics
Radial Ceramic Case Wirewound/Metal Oxide Resistor - 10 Ohm ±5% - 10W - Pb Free - 50x12.5x9mm - 5mm Lead Spacing
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description