CMO18202JLFTR
IRC/TT Electronics
Metal Oxide Resistor - 82 kOhm ±5% - 1W - ±350ppm/°C - 350V Max - RoHS - Axial Through Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +