CHP21008252FLF
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 82.5 kOhm ±1% - 1.33W - ±100ppm/°C - Pb Free - 3610 - +150°C - AEC-Q200
Description +