- CHP1504993CLF685
CHP1504993CLF685
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 499 kOhm ±0.25% - 1W - ±50ppm/°C - Pb Free - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description