- CHP15018R7F
CHP15018R7F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 18.7 Ohm ±1% - 1W - ±50ppm/°C - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description