- CHP11009R53F
CHP11009R53F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 9.53 Ohm ±1% - 1W - ±100ppm/°C - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description