- CHP110047R5F
CHP110047R5F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 47.5 Ohm ±1% - 1W - ±100ppm/°C - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description