- CHP11002701FLF
CHP11002701FLF
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 2.7 kOhm ±1% - 1W - ±100ppm/°C - Pb Free - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description