CGH21002213F173
IRC/TT Electronics
High Voltage Thick Film Resistor - 221 kOhm ±1% - 2W - 5kV Max - Axial Through Hole - 26.97 x 7.54mm Dia
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +