CGH1/41001006F
IRC/TT Electronics
High Voltage Thick Film Resistor - 100 Mohm ±1% - 1/4W - 750V Max - Axial Through Hole - 6.98 x 2.22mm Dia
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +