- CAW515R0JLF
CAW515R0JLF
IRC/TT Electronics
Wirewound Metal Oxide Power Resistor - 15 Ohms ±5% - 5W - ±400ppm/°C - Ceramic Case - RoHS
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description