- CAW1047R0JLF
CAW1047R0JLF
IRC/TT Electronics
Wirewound Metal Oxide Power Resistor - 47 Ohms ±5% - 10W - ±350ppm/°C - Ceramic Case - RoHS
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description