BWH-1W-6R2-5%
IRC/TT Electronics
General Purpose Wirewound Resistor - 6.2 Ohm ±5% - 1W - Axial Throght Hole - .39 x .225 Inch Dia
Description +
Search Keywords: BWH1W6R25
  • Part No:
    BWH-1W-6R2-5%
In Stock: 35
Can Ship immediately Buy all 35 in-stock or the regular minimum order quantity of 250