- BCN4D121J7
BCN4D121J7
IRC/TT Electronics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 120 Ohm ±5% 63mW per Element - ±200ppm/°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description