1-3/4AA-150R-12W
IRC/TT Electronics
Res Wirewound 150 Ohm 10% 12W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +