BRP4549S-110-CP
ICC/Intervox
Audio Buzzer Piezo 30VAC 120VAC 10mA 110VAC 80dB 2400Hz to 3400Hz Panel Mount Screw
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: BRP4549S110CP
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    ICC/Intervox
  • Part No:
    BRP4549S-110-CP
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    40
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    30 VAC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    120 VAC
  • Product Diameter:
    43.5 mm