BRP2211P-12-CS
ICC/Intervox
Audio Piezo 3VDC 15VDC 4.5mA 12VDC 90dB 3500Hz to 4500Hz Through Hole Pin
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: BRP2211P12CS
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    ICC/Intervox
  • Part No:
    BRP2211P-12-CS
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    3 VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    15 VDC
  • Product Diameter:
    22 mm