- YC1K-6BD24
YC1K-6BD24
IDEC Corporation
Mini Contactor - 3 Poles - 8A - 24VDC Coil - 1NC Auxiliary Contact.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description