SLC40N-0408-DD2FB
IDEC Corporation
LED Display - 40 mm x 40 mm - 24V - 1W - Panel Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +