RR2BA-ULCAC24V
IDEC Corporation
Power Relay 24VAC 10A DPDT(36x36x47.5)mm Socket
Description +
Search Keywords: RR2BAULCAC24V
  • Part No:
    RR2BA-ULCAC24V
  • AC Coil Voltage:
    24 V
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    79 Ohm