RR2BA-ULCAC120V
IDEC Corporation
Power Relay 120VAC 10A DPDT(36x36x47.5)mm Socket
Description +
Search Keywords: RR2BAULCAC120V
  • Part No:
    RR2BA-ULCAC120V
  • HTS:
  • COO:
    TH
  • AC Coil Voltage:
    120 V
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    2.1 KOhm