RR1BA-128-DC48V
IDEC Corporation
Electromechanical Relay 48VDC 1.8KOhm 10A SPDT (38.89x35.71x55.55)mm Socket Industrial Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +