RH3B-ULAC100V
IDEC Corporation
Power Relay 100VAC 10A 3PDT(27.5x31x42)mm Socket
Description +
Search Keywords: RH3BULAC100V
  • Part No:
    RH3B-ULAC100V
    Yes
  • HTS:
  • AC Coil Voltage:
    100 V
  • Mounting:
    Socket
  • Operating Temperature:
    -25 to 40 °C