NRAS1100-0.5A-BA
IDEC Corporation
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 0.5A 277VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +