HW2B-M2F10-Y
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Extended Square Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Description +
Search Keywords: HW2BM2F10Y
  • Part No:
    HW2B-M2F10-Y
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A