HW1B-M4F10-R
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Description +
Search Keywords: HW1BM4F10R
  • Part No:
    HW1B-M4F10-R
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A