ASD2K22NU-111
IDEC Corporation
Keylock Switch - DPST-NO/NC - 2 Position - 10A - 110V - Key Removal-All Positions - 90° Angle of Throw - Non-Illuminated - IP6 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Keylock Switch - DPST-NO/NC - 2 Position - 10A - 110V - Key Removal-All Positions - 90° Angle of Throw - Non-Illuminated - IP65 - Screw Terminals.