BPS8432L-12-C
ICC/Intervox
Audio Sounder Piezo 6VDC 15VDC 85mA 12VDC 105dB 2500Hz to 2800Hz Panel Mount Wire Lead
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: BPS8432L12C
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    ICC/Intervox
  • Part No:
    BPS8432L-12-C
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    6 VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    15 VDC