MINI141-16
HUBER+SUHNER
mini141-16 - SMA (male) - SMA (male) - 50 Ohm - 26.5 GHz - 16 in - 406.4 mm
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +